تبلیغات
✰❤بـِ ـ ـ ـلومــ ـ &ویــ ـنــکسـḆɬȎṌᵯوʬƗᵰẍ❤✰ - ✰❤بَرایِ bloom-stella✰❤
✰❤Ɨ ⱠỎṼɇ ʬƗᵰẍ❤✰

✰❤بَرایِ bloom-stella✰❤

چهارشنبه بیست و نهم شهریورماه سال 1391 03:13 ب.ظ

✰ نــــویسندهـ ی وینکســ..ـیــ خوشگلمونـ✰: ✰❤هَمـ ـهـ میـ دونــ ـ ـیمـ ویـ ــنکـ ــ ـسـ بِهتَرینــهـ ـ✰❤ ✰❤bLoOm & StElLa & fLoRa & MuSa & tEcNa & LaYlA/aIsHa✰❤
❤✰ᴃфѲᴓᵯ✰❤

✰❤سَلامـ مَن از شُما بابَت جَواب دادَن به سوالاتَم مَمنونَم ✰❤

✰❤حالا برو ادامه مطلب✰❤

مَن سوالاتِ خِیلی زیادی دَر باره یِ وینکس داشتَم که اَز شُمآ پَرسیدَم ممنونَم

بَرای همین بَرای شُما چندیدن عَکس از وینکس گُذاشتَم

اَگه راضی نبودی و بَرای وِبِت کُدِ موس وینکس خواستی بِگو هَر چیزی خواستی بِگو

ببخشید میدونَم خیلی سوال میپرسم


11-اون مرده که معلم موسیقی میوسا بود کی بود؟و آیا میوسا در امتحانشو در  قبول شد؟و در آخر با کی ازدواج کرد؟و چرا در قسمت 14 در نامه ای که میوسا داده بود میوسا وقتی خوند ناراحت شد؟راستی اون خوابی که بلوم در قسمت 8 سیزن3دید راجع به چی بود؟چرادر قسمت7سیزن در آخرش بلوم ناراحت میشه و در چشماش آتش درست میشه؟راستی در قسمت16سیزن 4 کلا چه اتفاقایی میفته؟راستی در وینکس سه بعدی کیلیپ لایلا اون مرده که با آیسی میرقصید بد بود؟جواب 1سوالو ندادیا!چرا در سیزن 4 راکسی از حرف فارگوندا ناراحت شدو اینکه تکنا دیگه نمیتونست کسی رو دوست داشته باشه در سیزن 3(ستاره های آب)راستی اون پکسیه در سیزن2 (3تا خواهر)که با پاستور فال میگرفت در فالش چی میومد و کی بود؟و اون طومار ها که دست والتور بود چی بود؟

12-1-چرا در سیزن 2بلوم و فلورا و اسکای به دنبال دیاسپرو رفتن (مگه قصر بابای اسکای روی زمینه؟)وبرای چی دیاسپرو را گروگان گرفتن؟وبلوم برای چی برای اولین بار دیاسپرورو دید تعجب کرد فکرد دیاسپروآیسیه واسکایو طلسم کرده؟فارگوندا در سیزن3 قسمت 9 وقتی همرو جمع کرده بود راجع به چی حرف میزد؟راستی در وینکس نشون داد که از هم جدا شدن من ندیدم
راستی در وینکس نشون داد که آزمایشگاه منفجر شد و یک سال تحصیلی عقب میفته مامان استلا مرده؟و حلقه ی سیاه و سفید چیست؟در سیزن 3 در قسمت 17 چرا وقتی بلوم میخواست از مگا خارج بشه چندتا دونه یخ رو توی گردنبندش (گردنبند انچانتیکس) ریخت وینکس در قسمت 21 سیزن3 کجا رفته بودن؟در قسمتس که مال پکسیاست؟راستی در قسمت22و23که به قلعه ی سرخ رفته بودن چرا تکنا ناراحت شد و استلا صورتش زشت شد؟و در قسمت 18اون تاج قرمز که والتور از وینکس گرفت چی بود؟

13-در قسمت24 چرا وقتی دارسی به طرف باستلا آتیش پرتاب کرد استلا فرار کرد و چجوری پیدا شد؟و چرا بلوم اون 3تا روح و دید؟اون ستاره های آب،وینکس 3تاشو قبلا داشته؟

لایلا ول فکر میکرد نابوچ کسی هست؟والتور در نابود شدن دومینو یا اسپارکس دست داشته؟چرا گیریفین اول بد بوده؟وینکس در قسمت23به کجارفته بود و در همین قسمت والتور برای چی به کتابخانه ی لفه آرفت؟نابو پرنسه؟چرا در قسمت 23وقتی خبلومدر کتابخانه خواست به والتور حمله کنه استلا نذاشت؟

و در اوایل قسمت24 ستاره های آب وسط بود و همه داشتن تمرکز میکردن؟در قسمت قبلش اون کلاغه که والتور به آیسی داده بود چی بود و چرا به سمت بلوم پرتاب کرد؟

ستاره های آب برای سرزمین وینکس بود؟چرا بلومدستشو برای زیاد شدن قدرتش رو ستاره ی وسط میزاره؟اون کهکشانی ک در سرزمین استلا است و کیمرا با عصاش نابودش کرد چی بود؟در قسمت 23چرا والتور وقتی به کتابخانه حمله کرد ناگهان والتور غیب شد؟در فیلم 1وینکس کلا چی میشه

14-اون گردنبند بلوم در سیزن2چیه؟در آواخر قسمت 7سیزن 4 فارگوندا چی گفت که همه تعجب کردن؟درهمین قسمت اون کتابه چی بود؟راستی در سیزن یک همون قسمتی که کیکو ی ساختگی توسط تریکس میمیره بعد اونجایی که بلوم تونست کیکو رو پیدا کنه کجا بود چند تا کیکو مثل خودش بودن؟

قصد جادوگران اجدادی از حمله به سرزمین بلوم چی بود؟در قسمت 13سیزن3 والتور به کجا حمله کرد؟راکسی حلقه ی سفیدو از کجا پیدا کرد ؟

اگرون برای چی قدرت راکسی رو میخواست؟جدوگران بزرگ اجداد تریکس هستن؟ لردکار چجوری بلومو به حالت تاریک در آورد؟مگه میرتا در آلفه آ نیست پس چرا تغییر شکل نمیده؟

15-اون آب که در سرزمین فلورا هست چیه؟ریون اول عاشق بوم بود؟نامادری اسکای نامادریشه یامادر واقعیش؟چرا ولتور دنبال میرتا میگشت؟فارگوندا در قسمت 2سیزن 4 وقتی وینکسرفتن به اسکای و...چی گفت؟

و چرا در قسمت 4اسکای انگشنرشو داد به اون مرده؟اون مرده و زنه کیا بودن در سیزن سه قسمت9 که وقتی فارگوندا داشت راجع به بلوم حرف میزد پا شدن رفتن مگه فارگوندا چی میگفت که ناراحت شدن؟

16-چرا در قسمت 10سیزن 3والتور وقتی دستشو روی مدرسه ی برج ابر گذاشت نتونست بره؟واون دانش آموزا وقتی بد شدن چطوری خوب شدن و اون ورد ا که در کاغذ نوشته شده بود در مدرسه ی برج ابر چی بود؟وینکس وقتی انچانتیکسو گرفته میتونه دوباره با مجیک وینکس تغییر شکل بده؟

چرا وقتی استلا انچانتیکسو گرفت باز هم حلقه یا عصای جادوییشو داشت؟چرا در قسمت آخر بلوم وقتی به درون والتور رفت آتیشای بینشو خاموش کرد؟و در همین قسمت اون اتیشی که درون بلوم بود چی بود؟

17-چرا در قسمت ده سیزن سه ایسی به کتاب خونه الفه آ حمله کرد؟چرا در قسمت یک سیزن چهار ستاره های اب به پروانه تبدیل شدند و فارگوندا اونا رو بهشون نشون داد؟

چرا در همین قسمت اسکای همیشه ار بقیه دیرتر میومد؟در همین قسمت اون چی بود که دست کلاریس بود وجادویی بود که فلورا رو مجروح کرد؟

18-وقتی در سیزن چهار وینکس به دهکده پکسی ها رفته بود اون هیولا از چی درست شده بود(از پروانه پیف)؟

در سیزن چهار در قسمت اخر لایلا با اونگله به کجا رفت ؟مگه اون گله چی بود؟اون درخته که در سرزمین فلورا بود چیش بود که فلورا با گردنبندش خوبش کرد وچرا بلوم وقتی جادوی سرزمین ها رو در سیزن 3 باطل کرد روی زمین پرت شد ؟اون جادو که در جعبه طلایی بود چی بود؟

19-چرا گیریفین اول بد بود؟چرا در قسمت 25 والتور بلوم رو به زیر زمین فرستاد؟در قسمت 23 چرا بلوم وقتی به والتور حمله کرد ناگهان والتور غیب شد؟

20-جادوگرا در سیزن3 چجوری خوب شدن؟وچرا والتور برای اولین بار نتونست به مدرسه ی جادوگرا بره؟مگه در سیزن 4وینکس از گردنبند انچانتیکسش نمیتونست استفاده کنه؟همچنین در سیزن 3نمیتونست از چارمیکسش استفاده کنه؟

21-چرا در سیزن 3در قسمت 24 به مدرسه ی جادوگرا رفتن و چرا اونجا غیب شده بود؟چرا بلوم در همین قسمت همش وقتی در کتابخانه بود به فارگوندا فکر میکرد؟و چرا دستش به صندلی وصل بود؟در همین قسمت با ستاره های آب چیکار کردن که مدرسه ی جادوگرا ظاهر شد؟

22-والتور غیبش کرده بود؟اون موقع که تریکس بچه شدن چجوری دوباره بزرگ شدن؟دیمنتیکس چیه؟چرا در خواب بلوم آینه ها میشکستن؟مگه آتیشایی که دارسی به سمت استلا پرت میکرد چی بود که استلا چشماشو گرفت و فرار کرد؟وقتی بلوم به کتابخانه ی جادوگرا رفت اونجا کجا بود که از لایلا جدا شد و به اونجا رفت و چرا دوباره چادوگرای بزرگ رو دید؟23

-چرا در قسمت آخر جادوگران اجدادی پیش والتور بودن ؟در قسمت 24بلوم وقتی داشت با چادوگرا حرف میزد چی میگفت؟بلوم چطوری برگشت و استلا هم کجا بود و چطوری برگشت؟در همین قسمت چرا گیریفین از وینکس تشکر کرد؟پایروس چه سرزمینیه؟مایا کیه؟

24-اون گردنبند چی بود که مایا به بلوم داد؟بلوم از پایروس چطوری برگشت؟اون ستاره های آب وینکس قبلا 3تاشو داشته؟لایلا فکر میکرد نابو چه کسیه؟والتور در نابود شدن سرزمین بلوم نقشیداشته؟ وینکس در قسمت25 به کجا رفته بود؟والتور برای چی در همین قسمت به آلفه آرفت؟25

-نابو پرنسه؟بلوم چجوری انچانتیکسشو گرفت؟و وقتی میخواست بگیره چی راجع به والتور میگفت؟چرا در قسمت 23وقتی بلوم در کتاب خانه ی آلفه آ خواست به والتور حلمه کنه استلا نذاشت؟در اوایل قسمت 24چرا ستاره ی آب وسط بودو مه داشتن تمرگز میکردن؟

26-ستارهی های آّ برای سرزمین وینکسی ها بودن؟چرا بلوم برای زیاد شدن قدرتش همیشه دستشو روی ستارهی وسط میذاشت؟اون هیولا ها مارمولک و عنکبوت در سیزن 3 که لایلا آرم والتور رو از روی صورتش پاک کرد کیا بودن؟گیریفین در قسمت 13سیزن 3تریکسو به کجا فرستاد(تخته سیاهه)؟

27-در قسمت 11سیزن3وینکس به مدرسه ی جادوگرا رفت در همین قسمت میرتا چجوری از دست والتور نجات پیدا کرد؟اون مجسمه در سرزمین فلورا چی بود؟مگه اون آب چی بود مگه اون درخته چی بود و چیش بود؟اون برگه ی سفید بزرگ چی بود که تکنا و پسرا به دنبالش رفتن؟

28-اونجا که در قسمت 4سیزن 2لایلا اسکایو بغل کرد وقتی بلوم اخم کرد لایلا به بلوم چی گفت؟در قسمت های اول سیزن 2 تریکسو به کجا فرستاده بودن؟مگه در سیزن یک قدرت بلوم چی داشت که همه دنبالش بودن؟در قسمت 18 سیزن2 وینکس به کجا رفته بود؟

29-مگه لایلا نابو رو نمیشناخت که دستگیرش کرد؟اون بمب در سیزن2 در قسمت 5 که دست اسکای بود چی بود؟در همین قسمت پکسی ها چجوری نجات یافتن؟چرا اون دختر مونارنجی با استلا در قسمت 20دعوا کرد مگه اوایل با استلـا خوب نبود؟چی گفت که استلـا تعجـب کـرد؟

30-تریکس برای چی در قسمت 21 پیش پکسی ها رفت؟در فلم یک اون زن بده کی بود؟در فیلم 2 چرا دانش آموزا به قورباغه تبدیل شدن؟بلوم در چه شکل در حالت تاریکی هیچی نمی فهمید؟در قسمت 24در قسمت 23 اون آدم اسبیا کیا بودن؟چرا در قسمت 21 تریکس میخواست گرد عشقو از آموره بگیره؟

31- وقتی برای اولین بار بلوم دیاسپرورو دید فکر کرد اسکایو طلسم کرده؟ موقعی که وینکس رفته بود ستاره های آبو به دست بیاره لایلا و فلورا کجا بودن چرا اونا باهاشون نرفتن؟تریکس در سیزن1 چجوری با کیریستالـا قدرت بلوم روگرفت؟تریکس از کجا میدونست به سرزمین بلوم حمله کردن؟

32- تو سیزن 3 وقتی رفته بودن ستاره های آبو بگیرن اگه اون یکی راهو انتخاب میکردن چی میشد؟در سیزن 4چرا وقتی وینکس با سافیکس اون نگهبان هارو میزد گل درست میشد؟در قسمت بعد اینکه ستاره های ابو وینکس به دست اورد در ادیل این قسمت لایلا میخواست با مورفیکس با ستاره های آب چیکار کنه که بلوم نذاشت؟در همین قسمت مگه نابو بد بود که ون بادیگارد ها دنبالش میکردن؟

33-چرا در همین قسمت فاراگوندا با همه ی معلما جلسه گذاشته بود(سوالات بالا)؟چرا در قسمت 24 بلوم فکر میکرد دستش به صندلی وصله؟بلوم نمیتونست از قدرت ستاره های اب استفاده کنه؟ستاره های آب برای سرزمین وینکسی هاست؟وبنکی به مدرسه ی برج ابر در قسمت 24 رفتن تا چیو پیدا کنن؟

34-در همین قسمت وقتی استلا فرار کرد چجوری پیدا شد؟بلوم چرا رفت پیش جادوگران بزرگ وچجوری از اونجا بیرون اومد؟چرا به اون سرزمین که در آن جادو ممنوع بود رفتن؟مگه بلوم نمیتونست با قدرتش کاری کنه که به نابو زندگی دوباره ببخشه؟راکسی با حلقه وینکسو به کجا برد(جریزه)اونجا کجا بود که وینکس گیر افتاده بود؟حلقه ی سفید و سیاه چی بود؟چرا پکسی ها سرما خوردن؟

35-فلورا با اون گل در سیزن2چی کار کرد وقتی هیلیا کمکش کرد؟ در همون قسمتی که راکسی مامانشونجات میده و راکسی مورگانا رو نجات داد ؟حلقه ی سفید رو وینکس برای اولین بار کی پیدا کرد؟نبولا چجوری در حلقه ی سفید رفته بود؟پری ها ابدی چه کسانی بودن؟چرا وقتی دیانا حمله کرداون عنکبوت وقتی در جنگل رفت کوچیک شد؟جنگ نهایی و والتور کجا بود؟

36-اون نورای زرد که وینکس رفت توش چی بود؟آتش درون بلوم چی بود؟اون آتیشا که درون والتور بودچی بود؟که شبیه آرمش بود؟مگه در سیزن 2استلابه لایلا چی گفت که ناراحت شد؟ اسکای و ...از کجا فهمیدن در قسمت 6 سیزن 4وینکس پیش اندی و... هستند؟اون تعمیر کاره در سیزن4چی به پیرا گفت؟سیزن4 مال چه شرکتیه؟

37-استلا چرا وقتی برای اولین با راکسی رو دید اصبانی شد؟پسرا در سیزن4در کجا بودن و برای خواب به کجا میرفتن؟و چطوری پول در میاوردن؟مگه وینکس با استفاده نمیتونست پل به دست بیاره در سیزن 4؟چرا در قسمت 6 سیزن 4 آسمون بنفش شد؟در سیزن 4چرا وینکس هرجا میرفت بیرونشون میکردن؟برای چی به اینجا ها میرفتن؟و چرا در خونه ی مایک و ونسا زندگی نکردن؟

38-برندون وقتی اندی در قسمت 6سیزن4 رفت با عصبانیت به استلا چی گفتت؟چرا راکسی در قسمت10 بد شد؟اون دختره که اسکای رفت پیشش در همین قسمت کی بود؟میوسا در همین قسمت به کی زنگ زد؟چرا راکسی وقتی خوب شد افتاد روی زمین؟در قسمت10 سیزن4اگرون در اوایلش چیکار کرد؟اسکای با میتزی به کجا رفت؟چرا لایلا در قسمت11رفت پیش نابو؟سیزن4؟چرا لایلا با استلا قهر کرد؟مگه نابو چی به لایلا گفته بود که همه خوشحال بودن؟راستی راکسی مگه بلد بود در قسمت11 جادو بزنه؟بلوم وقتی راکسی رو بغل کرد چی در دلش گفت؟چرا بابای اسکای به زمین اومده بود

39-چرا وینکس در قسمت18سیزن3طومار هارو به والتور داد؟چرا نابوپرید جلوی لایلا؟اون آدم اسبیا بد بودن(ستاره های آب)والتور انچانتیکسو میشناخت؟چرا وینکسدر سیزن 4 به جای نابو اون دربازه رو نبستن ؟اصلا اون دربازه چی بود؟قدرت نابوبیشتره یا وینکس؟دیاسپروتو چه مدرسه ای درس خونده؟نابو چی؟دشمنا ی وینکس با هم آشنا هستن ؟دشمن اصلیه  وینکس کیه؟قدرت دشمنای وینکس چیه ؟همشون

40-اون کسایی که ا میتزی بودن من قبلا در سیزن 3 در مدرسه ی جادوگرا دیده بودمشون؟نابو مال چه سرزمینیه؟تریکس در قسمت7یا8یا9 سیزن1چرادنبال میوسا بودن؟دارسی ریونرو طلسم کرد؟چراموقعی که بلوم عصبانی شد از گردنبندشون استفاده کردن؟چرا صاحب مزرعه در سیزن 4وقتی که حلقه رو پیدا کردن گریه میکرد؟چر در سیزن3 نابو با ریون دعواش شد؟

41-راکسی چطوری با حلقه کار کرد؟چرا حلقه از دست اگرون پرت شد؟حلقه چطوری در قسمت7سیزن4 پیدا شد؟چرا از دست اگرون پرت شد؟اون مرده مزرعه داره کی بود؟وینکس چرا در قسمت7سیزن4به مزرعه رفتن؟چرا درختا قطع شده بودن؟چرا با اون مرده کار داشتن؟چرا اگرون به اونجا رفت؟

میدونم سوالاتم بیشتر شده ولی هر وقت دلت خواست جواابشونو بده من چند تا سوال دیگه ام دارم اما بعدا مینویسم

خواهش میکنم جواب کل سوالاتم و بده

بازم ممنوونـــــــــــــــــــــــــــــــــــ روزتم مبارکـــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
✰نَـــظـ ـ ـرآتـ وینکسیــها یـ خوشگل:✰ نظراتbloom-stella
آخرینـــ بار کهـ@ــ دستکاریشـــ کردمــ❤ـ❤: جمعه هفدهم آذرماه سال 1391 11:57 ق.ظنمایش نظرات 1 تا 30

キラキラブログパーツ

[PR] 好きな文章でタイピング!